Visioon

Eesti kaubandus-tööstuskoja liige

Me usume, et iga ettevõte peaks täielikult keskenduma küsimusele – kuidas luua väärtust oma klientide jaoks? Kahjuks aga me näeme pidevalt, kuidas paljud ettevõtted olulisemate teemade asemel investeerivad arvestaval hulgal aega ja raha raamatupidamise korrashoidmisele. See on hästi tähtis ja vajalik, aga sageli siiski ikkagi lihtsalt lisakulu. Meie pöörame need kulud investeeringuks

1) optimeerides ja automatiseerides igapäeva-raamatupidamise protsessi ning
2) aidates avastada ärilisi võimalusi, mis pikaajalises plaanis tulu juurde toodavad.

Ehk kokkuvõttes: Me aitame klientidel vähendada raamatupidamisele kuluvat aega, et nii omakorda tekiks rohkem aega uute ärivõimaluste avastamiseks.

Robby & Bobby lugu

See on lugu kahest vennast, kellel oli üks ema, aga erinevad isad. Robby oli numbrite inimene, tal oli alati kõik kontrolli all ja ta ei teinud kunagi ühtegi viga. Bobbyl oli loominguline natuur. Talle meeldis uurida ja avastada, uusi asju proovida. Ei ole vist vaja lisada, et need kaks venda omavahel kuigi hästi ei klappinud. Kuni ühel päeval sai emal poegade tülikiskumisest küllalt ja ta saatis nad ühisele rännakule, et nood omavahel asjad selgeks räägiksid.

Vennad rändasid mööda laia ilma ja miski ei suutnud nende erimeelsusi leevendada. Iga vastuvõtmist vajav otsus tõi kaasa uue tüli. Ühel päeval ristusid nende teed köielkõndija Akseliga, kes oli väga kurb, sest ta oli haige ja ei saanud etendust anda. Vennad pakkusid oma abi. Esimesena astus köiele Robby. Pilk köiele keskendunud kõndis ta kukkumata sihini. Aga rahval oli igav. Siis tuli Bobby kord. Loomulikult otsustas ta natuke eksperimenteerida. Publik ohhetas ja ahhetas kui Bobby köiel tasakaalu otsis ja lõpuks, pea ees, turvavõrku maandus.

“Edu võti on tasakaal,” ütles Aksel, “järgi reegleid ja ole loominguline korraga. Kui valid neist vaid ühe tee, oled kas kuiv ja igav või siis kohmakas ja ekslik, siis jõuad lõpuks mõistmiseni, et kummagi valiku tulemus pole teisest parem.”

Sellest päevast peale jagasid Robby ja Bobby kõik ülesanded omavahel ära. Robby pistis rinda nendega, mis nõudsid ranget täpsust ja Bobby hooleks jäi kõik, mis vajas uudishimulikku uurimist ja uutmoodi tegutsemist. Ei läinud kaua aega, kui Robbyst ja Bobbyst said õnnelikud sellid, kes tegid täpselt seda, mis neile meeldis. Köielkõndijaga sai ka kõik korda, sest pole paremat arstirohtu kui motivatsioon. Ja kõige õnnelikum kõigist oli muidugi vennakeste ema.

Nojah. See lugu on kas sulatõsi või siis sundis disainiagentuur meid seda rääkima.
Eks otsustage ise.

Meie

Väike, aga tubli meeskond

Krista Teearu

Krista Teearu

partner, vastutusvaldkonnaks teenusearendus ja turundus

Kristal on raamatupidamisvaldkonnas kogemusi üle 20 aasta, viimased 11 aastat on ta töötanud suurte rahvusvaheliste kontsernide pearaamatupidajana (Magnum, TransferWise).

Robby&Bobby’s tegeleb ta turunduse ja müügiga, klientide arendusprojektidega ja keeruliste finantsteemade lahendamisega.

Kristale meeldivad numbrid ja kirjutamine, ta on kirjutanud mitmeid e-raamatuid ja peab ka üldist ettevõtluse-finantsteemalist Pilvebüroo blogi.

Margus Tammeraja

Margus Tammeraja

partner, vastutusvaldkonnaks IT-arendused

Margusel on 30 aastat kogemust raamatupidamise automatiseerimisel, eriti uute tehnoloogiate kasutamisel äriprotsesside optimiseerimiseks. Fookus on nende aastate jooksul liikunud traditsiooniliselt raamatupidamiselt CRM-i, ärianalüütika ja e-arvete poole.

Robby&Bobby’s on Marguse eesmärgiks leida ja rakendada parim kombinatsioon olemasolevatest tehnilistest lahendustest ning uusi rakendusi juurde luua.

Margusel on pidevalt 100 tegevust käsil, kui ta parajasti kuskil tähtsal koosolekul ei istu, siis on ta oma ägedas maakodus või matkab kuskil mägedes.

Margit Aalberg

Margit Aalberg

pearaamatupidaja

Margit on varem töötanud kahes suures ettevõttes pearaamatupidajana.

Margitil on sooritatud raamatupidaja 6.taseme eksam, Robby&Bobby’s on tema vastutusvaldkonnaks raamatupidajate igapäevane töökorraldus, andmete kontroll ja aruandluse koostamine.

Margit armastab väga koos perega reisida ja uusi paiku avastada.

Getli HaranGetli Haran

klientide finantsjuht

Getli omab raamatupidaja 6. taseme kutsetunnistust ning 15 aastat töökogemust raamatupidamises. Getli tegeleb meil uute keerulisema tegevusega klientide onboardimisega, sh kogu dokumendiringluse digitaliseerimine ja programmide vaheliste ühenduste töölepanek. Samuti tegeleb Getli erinevate finantsjuhtimise valdkonda kuuluvate teenustega – arendusplaanide koostamine, prognoosimine ja eelarvestamine, kuluarvestussüsteemi ülesehitamine, aruandlus, konsultatsioonid.

Meie raamatupidajate tiim

Evelin Allvee ja Kadi Mets on meie vanemraamatupidajad. Mõlemad omavad raamatupidajana töökogemust üle 10 aasta ning raamatupidaja 6. taseme kutsetunnistust.

Evelinile ja Kadile on abiks nooremraamatupidajad Marilin Küttner, Eve Malva ja assistendid Tiina Juss ning Marje Tamm. Marilin, Eve ja Tiina omavad raamatupidaja 5.taseme kutsetunnistust.
Kerli Altmart hoolitseb meie väiksemate klientide eest.