Meie raamatupidamisteenused Tallinnas

Efektiivsem ja automaatsem raamatupidamine.

Sul on vaja raamatupidajat, kes sind ja sinu äri mõistaks.

Kõik su raamatupidamine ja maksundus peab saama tehtud, ja veelgi enam. Me aitame sul sinu ettevõtet kasvatada ja sealjuures leida rohkem aega oma lemmikteemade jaoks.

Kohustuslik raamatupidamise osa – tehtud!

Teeme ära sinu ettevõtte kohustusliku raamatupidamise osa:

  • dokumentide ja pangatehingute registreerimine
  • maksudeklaratsioonid
  • aastaaruanne

Lisaks saad sa ligipääsu oma andmetele ja aruannetele raamatupidamisprogrammis ja sinu lühikesed küsimused saavad alati vastatud.

Kui sa vajad põhjalikumat nõustamist, saad sedagi – kas täiendava finantsjuhtimisteenuse kaudu või lihtsalt tunnitasulise konsultatsiooni abil.

Sina saad öösel rahulikult magada, kuna kõik on kontrolli all ja päeval saad pühenduda oma äri arendamisele.

Ainult internetipõhised programmid ja dokumentide haldus

Me ei taha sinult mingeid pabereid – kõik dokumentide haldus käib ainult elektroonselt.
Me kasutame ainult internetipõhiseid programme ja sul on alati kõigele ligipääs.

Me oleme sinu jaoks olemas

Me õpime sind ja sinu äri tundma ja oleme sinu abistamiseks olemas. Räägime sinuga lihtsalt ja selgelt – maksundus ja raamatupidamise reeglid võivad olla päris keerulised. Selgitame sulle need maakeeli lahti, nii et sa saad oma ettevõtte numbritest aru.

Sa saad rahulikult toimetada, teades et kõik vajalik on tehtud ja kontrolli all.  Sul on kindel ja turvaline tegutseda, teades et kõik vajalikud finantsalased teadmised ja oskused on alati sinu käsutuses.

Kuidas kujuneb raamatupidamisteenuse hind?

Me hoiame rahaasju lihtsatena. Me ütleme sulle täpselt, mida me sinu jaoks teeme ja sa tead täpselt, kui palju see raamatupidamisteenus sulle maksma läheb. Ei mingeid ebameeldivaid üllatusi.

Meie hinnad

Teeme sulle muidugi konkreetse pakkumise, aga allpool on toodud mõned näited meie hinnatasemest ja hinnakujunduse loogikast.

Alustava ettevõtja raamatupidamisteenuse paketid

Kui sa alles alustad oma ettevõttega ja sa pole veel isegi mitte käibemaksukohustuslane, siis on sinu kohustusliku raamatupidamise teenuse kuutasuks 79 eurot kuus.

Käibemaksukohustuslasest ettevõtja kuutasu algab meil 129 eurost kuus.
Amazoni-müüjate ja e-poodide kuutasu algab 179 eurost kuus.

Kui tead, et su tegevuse reaalne alustamine võtab aega, saame kokku leppida raamatupidamisteenuse alustamisega viivitamise või ka mõneks kuuks allahindluse.

Mis saab edasi?

Sinu ettevõtte kasv toob kaasa dokumentide arvu ja töömahu kasvu, vastavalt suureneb ka meie tasu, vaatame su kuutasu üle korra kvartalis.

Kui kasvad alustaja paketist välja, on sinu raamatupidamise kuutasuks edaspidi ca 1-2% kuu kogukuludest. Kaubamüügiga tegeleva ettevõtja kuutasu % hakkab päris nobedalt kukkuma, juba ca 20 000 euro kuu kogukulude juures on see 1%, edasi võib veelgi kukkuda kui kõik kenasti automaatselt toimima saame.

Tunnitasu

Tunnitasu alusel küsime sinult raha juurde:

  1. eelmiste perioodide (ehk see aeg, kui sa veel meie klient ei olnud) korrastamise ja parandamise eest;
  2. nende tööde eest, mis ei mahu igapäevase töö raamidesse (näiteks kui vajad pikemat konsultatsiooni, ühekordseid täiendavaid aruandeid panga või investorite jaoks, maksuametiga suhtlemist jne);
  3. investeeringutega seotud raamatupidamine (nt kinnisvara, laenude andmine ja võtmine, ühisrahastus jne). Seda tööd ei saa automatiseerida, lepingud on erinevad ja ajakulu on raskesti prognoositav;
  4. saame pakkuda juristi abi nii äriregistri toimingute jaoks kui ka lepingute koostamiseks, samuti CFO nõustamist ja kontrolleri tööd

Raamatupidajate töötunni hinnaks on 55 eurot tunnis,  konsultatsioonitunni hinnaks 90 eurot.

Kõigile nimetatud hindadele lisandub käibemaks.

Taustainfo

Ajalooliselt on olnud keskmise (ca 1-10 miljonilise aastakäibega) ettevõtte finantsvaldkonnaga seotud kulude tasemeks ca 2% aastakäibest.

Väiksematel ettevõtetel on see % suurem, suurtel kontsernidel õnnestub kulusid suruda ca 1-1.5% peale.

Algul kulub enamus raha ja aega finantsraamatupidamisele (ja algul sul üldiselt polegi rohkem vaja), ettevõtte kasvamisel liigub rõhk aga järjest enam analüüsile, juhtimisaruandlusele ja pädevate finantsotsuste tegemisele.

Üks valusamaid lõkse, kuhu on paljud Eesti keskmise suurusega ettevõtted kukkunud ongi see, et finantsraamatupidamisele ei ole targemaid teenuseid juurde tellitud. Ja nad vajavad seda tegelikult enam ja enam.